Креативний магазин з незвичайними товарами "Evergoods"

Ми знаємо, як складно вибрати подарунок для тих, у кого все є, і в той же час, як хочеться підібрати дійсно щось вартісне і близьке серцю. Тому наша місія, як інтернет магазину з прикольними подарунками, - дарувати людям радість і полегшувати вибір подарунок.


Першочергова задача інтернет магазин з подарунками "Evergoods" - допомагати вибрати оригінальний подарунок для близьких. Для цієї мети, наші фахівці завжди на зв'язку і готові допомогти у виборі презенту. Замовлення можете зробити по телефону або в формі швидкого зв'язку.


Що ми продаємо?


Ми продаємо оригінальні, практичні і креативні подарунки. Ми - інтернет магазин подарунків для чоловіків і жінок. Також, ви зможете знайти подарунок для жінки і чоловіки, чоловіка і дружини, коханої і коханої, брата і сестри, доньки і синочку.


Де продаємо?


Товари ви можете в інтернет магазині або сторінці в Instagram.


Як продаємо?


Наш сайт з подарунками працює з 9.00 до 20.00. Ви можете залишити заявку і ми обробити в робочий час. Ми відправляємо товар у той же день. Якщо замовлення зроблене после 16:00 або в неробочий час - відправляємо на наступний день. Детальніше про умови доставки ви можете прочитати тут.0