Розумний гаманець зарядка E-charge Wallet

Модель:
EV34
Dimensions (LxWxH):
11×7×2 см
Weight:
350 г


₴270.00грн.


Всі види оплат
Акції, знижки, подарунки
Можливість повернення

Розумний гаманець зарядка - це практичний подарунок, який підійде для тих, в кого все є. Адже в наші дні у кожної людини є телефон. і банківські картки.


На відміну від звичайного гаманця, зовнішня частина корпусу зроблена з анодованого алюмінію. Такі візитниці металеві захищені від неправомірного використання зловмисників. Наприклад, не пропускає промені сканера або відповідний сигнал з чіпа карти.


Крім захисту карт від розкрадання ваших фінансів, це пристрій призначений для зарядки мобільних пристроїв. В гаманець вбудований power bank, його потужності вистачає, щоб зарядити телефон повністю.

Розумний гаманець зберігає банківські та дисконтні картки, захищає від кишенькових злодіїв і заряджає будь-які мобільні гаджети. Розумний гаманець купити ви можете в інтернет магазині презентів "Evergoods".


Особливості:


Кількість отcеков для карт: 5

Захист від сканування карток

Вбудований power bank

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитися
Похожие товары
Консервовані шкарпетки для рибалки

Проявіть повагу до захоплень вашого близької людини - зробіть подарунок на день рибалки в вигляді консервованих шкарпеток для риба..

2

₴100.00грн.

Окуляри віртуальної реальності VR BOX

Хочете подарувати свято кожен день? Це свято можуть створити окуляри віртуальної реальності з пультом. Ви вставляєте телефон в оку..

1

₴300.00грн.

Консервовані шкарпетки для брата

Хочете подарувати оригінальний подарунок для брата? Подаруйте брату в подарунок шкарпетки в банку. Консервовані шкарпетки - подару..

₴120.00грн.

Скарбничка мандрівника "Збираю міста"

Подорожі, як наркотики. Збирати на подорожі допоможе скарбничка "Збираю міста". Зробіть перший крок назустріч подорожам. Така скар..

1

₴550.00грн.

Рюкзак-антизлодій

Рюкзак антизлодій - це знахідка для жителів мегаполісу. Рюкзак дозволяє не тільки безпечно перевозити речі, а й захистити речі від..

1

₴380.00грн.

0