Тренувальна маска Training mask

Модель:
EV32
Артикул:
2280
Dimensions (LxWxH):
30×15×15 см
Weight:
0.25 кг


₴450.00грн.


Всі види оплат
Акції, знижки, подарунки
Можливість повернення

Шукайте подарунок для любителів спорту? Пропонуємо аеробне маску, яка створює умови зниженого споживання кисню на звичайної тренуванні.


Тренувальна маска 3.0 призводить до підвищення витривалості організму, еффeĸтівнocті aнaеpoбниx тpeніpoвoĸ, пoвишeніe oбщeгo тoнyca opгaнізмa і поліпшенні пcіxoлoгічecĸoй і фізічecĸoй винocлівocті. Маска для тренування дихання купити можна в інтернет магазин подарунків "Evergoods". На тренувальну маску ціну можна дізнатися у наших менеджерів.


Такий результат досягається за короткий період і дозволить подолати нові фізичні висоти.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитися
Похожие товары
Гаманець-зарядка E-charge Wallet

Розумний гаманець зарядка - це практичний подарунок, який підійде для тих, в кого все є. Адже в наші дні у кожної людини є телефон..

2

₴270.00грн.

Консервовані шкарпетки для рибалки

Проявіть повагу до захоплень вашого близької людини - зробіть подарунок на день рибалки в вигляді консервованих шкарпеток для риба..

2

₴100.00грн.

Окуляри віртуальної реальності VR BOX

Хочете подарувати свято кожен день? Це свято можуть створити окуляри віртуальної реальності з пультом. Ви вставляєте телефон в оку..

1

₴300.00грн.

Консервовані шкарпетки для брата

Хочете подарувати оригінальний подарунок для брата? Подаруйте брату в подарунок шкарпетки в банку. Консервовані шкарпетки - подару..

₴120.00грн.

Скарбничка мандрівника "Збираю міста"

Подорожі, як наркотики. Збирати на подорожі допоможе скарбничка "Збираю міста". Зробіть перший крок назустріч подорожам. Така скар..

1

₴550.00грн.

0