Політика безпеки інтернет магазину "Evergoods"

Політика безпеки


Evergoods забезпечує повне збереження інформації, отриманої зв'язку з реєстрації пользоваетелй. Вся надана інформація зберігається в спеціальній базі даних, яка надійно захищена.


 Evergoods також забезпечує абсолютну конфіденційність інформації про клієнта при виконанні замовлення. Дані з реєстрації потрібні для підтвердження інформації по товару нашими менеджерами, а служба доставки змогла відправити товар в потрібне місце.


Також, при бажанні, ви можете отримати дані про:


  • оновленнях асортименту магазину
  •  знижки і бонусів
  • програм лояльності.


При появі питань або зауважень з авторизацією / реєстрацією на сайті - надішліть лист-запит на пошту "evergoods100@gmail.com" або телефонуйте за номером +380505713210. Ми раді відповісти на ваші запитання! Співробітники магазину ніколи не спитають дані банківської картки або іншу особисту інформацію. Особисті відомості та безпека: Evergoods гарантує, що отримана від вас інформації ніколи не буде надана іншим особам. Винятком може бути випадки пов'язані з теперішнім законодавством України.


В окремих випадках інтернет магазин "Evergoods" може запропонувати вам зареєструватися і / або попросити надати особисті відомості.


Інформація використовується тільки при вашому здійснення замовлення в магазині або для отримання відвідувачем доступу до особистої інформації. Наприклад, відновлення даних до особистого кабінету.


Для того, щоб забезпечувати вас інформацією інтернет-магазин Evergoods з Вашого дозволу може відправляти на зазначену Вами при реєстрації контактну інформацію (телефонний номер і / або пошта). У будь-який момент ви можете відмовитися від розсилки.


Ми збираємо cookie для того, щоб зробити ваше перебування на сайті більше комфртним. Наприклад, без цього не можна взаємодіяти з кошиком. На сайті можуть бути внесені зміни.

0